Main » 2013 » Janar » 19
Intervista e Canes: Juventus jemi edhe ne
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lorik Cana
Category: SERIA A | Views: 298 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Jorente dhe Boriello tani jane te Juventusit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Fernando Jorente dhe Marko Borrielo
Category: SERIA A | Views: 260 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Ja kush do ta zëvendësojë Viktor Valdezin
 • Foto nga AlbaniaBet

  Victor Valdes
Category: LA LIGA | Views: 265 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Haxhi Krasniqi përgatitet në shkollën e sportit të Vitali Klitschko
 • Foto nga AlbaniaBet

  Haxhi Krasniqi
Category: BOKS | Views: 279 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Tito: Mosrinovimi i Valdes na prishi pune
 • Foto nga AlbaniaBet

  Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova
Category: LA LIGA | Views: 234 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Jose Mourinho ne udhekryq
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 327 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Bushati, trajneri i ri i Vllaznise
 • Foto nga AlbaniaBet

  Artan Bushati
Category: SUPERLIGA | Views: 336 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Agim Ibrahimi prane kalimit te Rubin Kazan
 • Foto nga AlbaniaBet

  Agim Ibrahimi
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 288 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Mancini: Nuk u ndjeva asnjehere i rrezikuar
 • Foto nga AlbaniaBet

  Trajneri i Manchester Cityt, Roberto Mancini
Category: PREMIER LIGA | Views: 274 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)