Main » 2013 » Shkurt » 13 » Real-United, formacionet e mundshme
10:23:13
Real-United, formacionet e mundshme
Real-United, formacionet e mundshme
  • Foto nga AlbaniaBet

    Ronaldo dhe Rooney


Reklama Vodafon
UEFA CHAMPIONS LEAGUE – 13 Shkurt 2013   Mourinho kundër Ferguson, Ronaldo kundër Rooney: në tapetin e "Santiago Bernabeut" sot në mbrëmje do të jenë të gjithë përbërësit e nevojshëm për të premtuar show dhe spektakël. Jemi ende në 1/8-at e Champions League por përplasja mes Real Madrid dhe Manchester United ka shijen e një finaleje të parakohshme. Ja formacionet e mundshme: 
Real Madrid (4-2-3-1):
 Diego Lopez; Arbeloa, Pepe, S.Ramos, Coentrao; Xabi Alonso, Khedira; Di Maria, Ozil, C.Ronaldo; Benzema. 
Manchester United (4-2-3-1):
De Gea; Rafael, Ferdinand, Vidiç, Evra; Carrick, Jones; Valencia, Rooney, Kagawa; Van Persie. /(e.s) albaniabet/

  
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 227 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]