Main » 2013 » Shkurt » 9 » Pique: Barca i fiton te 3 trofete
11:13:07
Pique: Barca i fiton te 3 trofete
Pique: Barca i fiton te 3 trofete
  • Foto nga AlbaniaBet

    Gerard Pique


Reklama Vodafon
Barcelonë – 09 Shkurt 2013   Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, beson se skuadra e tij mund ta fitojë secilën trofe që e ka në dispozicion këtë sezon. Blaugranët kryesojnë bindshëm në La Liga, janë në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit dhe në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve. "Mendoj se jemi në pozitë të mirë për t’i fituar të tre trofetë. Kemi ambicie, dëshirë dhe talent, që në përgjithësi janë përbërësit e nevojshëm për fitore”. "Në Kupën e Mbretit, Ligën e Kampionëve dhe La Liga, mendoj se kemi treguar nivelin që na bën të mendojmë se mund të bëhemi kampionë”, ka deklaruar spanjolli për Fifa.com. /(e.s) albaniabet/


Category: LA LIGA | Views: 279 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]