Main » 2013 » Shkurt » 6 » Messi: te Barcelona deri ne 2018-en
12:15:40
Messi: te Barcelona deri ne 2018-en
Messi: te Barcelona deri ne 2018-en
  • Foto nga AlbaniaBet

    Leo Messi


Reklama Vodafon
Barcelone – 06 Shkurt 2013   Te enjten argjentinasi do te firmose kontraten e re Lionel Messi do te veshe fanellen e Barcelones deri ne 30 qershor 2018. Klubi katalanas ka shpallur ne faqen e vet en internet, lajmin per rinovimin e kontrates me fenomenin argjentinas, fitues i 4 trofeve ‘Topi i Arte’. Eshte vendosur tashme dita dhe ora per te enjten ne oren 16:30. Shifrat per kete firme nuk jane bere akoma te ditura. Pas Xavi dhe Puyol, edhe Messi do te ndjeke aventuren tij me Barcelonen. Argjentinasi e kishte bere kete lajmerim qe ne daten 18 dhjetor, por tashme eshte zyrtare. "Leo Messi do te behet lojtari me i fundit qe ka zgjatur ne kohe kontraten me Barcelonen, pas Carles Puyol dhe Xavi Hernandez, – thuhet ne faqen online te Barcas ,- Te marten sulmuesi do te firmose ne Camp Nou rinovimin e kontrates deri ne 30 qershor te vitit 2018. E oren 16:30.” Per momentin Messi eshte i perkushtuar ndaj miqesores se kombetares se tij kunder Suedise. /(e.s) albaniabet/


Category: LA LIGA | Views: 242 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]