Main » 2013 » Shkurt » 8 » Zaccardo: Milan, sulmin më të fortë në Serie A
10:32:26
Zaccardo: Milan, sulmin më të fortë në Serie A
Zaccardo: Milan, sulmin më të fortë në Serie A
  • Foto nga AlbaniaBet

    Cristian Zaccardo


Reklama Vodafon
Milan – 08 Shkurt 2013   Mbrojtësi që i’u bashkua Milanit gjatë merkatos së janarit, duke lënë Parmën, Cristian Zaccardo beson se kuqezinjtë me Mario Balotellin dhe Stephan El Shaarawy ka sulmin më të mirë në Serie A. "Besoj se ekipi ka sulmuesit më të fortë në Itali, kemi Balotellini cili ka shumë klas dhe mendoj se do ai do të bëjë gjëra të mëdha për ekipin. El Shaarawy është e ardhmja e Milanit", u shpreh Zaccardo. Zaccardo kaloi nga Parma te Milan duke dërguar në "Tardini" dy ish kuqezinj: Mesbah dhe Strasser. Prezantimi i tij u bë dje në ambjentet e klubit kuqezi /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 218 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]