Main » 2013 » Shkurt » 8 » Super Mario ne mbrojtje nga Kucedrat spekulluse
13:58:23
Super Mario ne mbrojtje nga Kucedrat spekulluse
Super Mario ne mbrojtje nga Kucedrat spekulluse
  • Foto nga AlbaniaBet

    Mario Balotellin


Reklama Vodafon
Milan – 08 Shkurt 2013   Në mbrojtje të Mario Balotellit ka lindur një Task Force. Administratori i Deleguar i Milanit Adriano Galliani dhe agjenti i sulmuesit italian Mino Raiola kanë bërë gati një plan për të evituar gabimet e Super Marios dhe jo vetëm. Te dy bashkë do të menaxhojnë komunikimet me Mario Balotellin, intervistat dhe mbledhjet me tifozët, gjithashtu do të monitorohet edhe rrjetet sociale (Facebook, Twitter) për të mos patur spekullime kundër sulmuesit. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 211 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]