Main » 2013 » Shkurt » 6 » Milan - nuk ndalet vizioni per prurjet e reja
12:18:23
Milan - nuk ndalet vizioni per prurjet e reja
Milan - nuk ndalet vizioni per prurjet e reja
  • Foto nga AlbaniaBet

    Stema e Milan-it


Reklama Vodafon
Milan – 06 Shkurt 2013   Milani vazhdon me politiken e perdorimit te lojtareve te rinj dhe ka filluar te mendoje qe tani per merkaton e qershorit duke permendur keto emra: Jorginho, 21 vjecari brazilian dhe Quintero, protagonist i Seria A qe luan me Pescara-n. Per te parin behet fjale per bashkepronesi me Veronen, kurse te dyten e pret derby me Interin. Nje tjeter emer, jo i ri per futbollin, eshte interesuar per skuadren e kuqezinjve. Pas nje pezullimi para gati nje viti per shkak te demtimit te kavilies, Van Basten ka bere nje hap drejt pankines se Milanit. " Une punoj per te trajnuar nje dite ne Itali, - ka rrefyer per Sky Van Basten i cili momentalisht eshte tekniku i Heerenveen- Siguirsht qe dua te shkoj tek Milan, sepse e njoh klubin dhe kam ndjesi te mira per te gjithe ambientin perreth.” Van Basten ka qene perhere nje ‘nxenes’ i Berlusconi-t, i cili mund ta sjelle ne detyre ne muajt e ardhshem. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 227 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]