Main » 2013 » Shkurt » 8 » Interi interesim per 3 sulmuesit e se ardhmes
10:21:16
Interi interesim per 3 sulmuesit e se ardhmes
Interi interesim per 3 sulmuesit e se ardhmes
  • Foto nga AlbaniaBet

    Edin Dzeko


Reklama Vodafon
Inter – 08 Shkurt 2013   Inter po përgatit terrenin për goditjet e ardhshme në merkato. Objektivi kryesor i drejtuesve zikaltër është reparti i sulmit (Cassano, Milito dhe Palacio mbi 30 vjeç) dhe emrat në axhendën e Brancas dhe Ausilios janë Dzeko, Benzema dhe Icardi. Sipas asaj që shkruan "Corrieredello Sport", problemi për dyemrat e parë është çmimi i lartë i kartonit dhe paga e lartë, ndërsa talenti i Sampdorias nuk e kanë këtë problem por më parë Inter duhet të mposhtë konkurrecën e Juventusit dhe Napolit /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 236 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]