Main » 2013 » Shkurt » 13 » Inter kërkon Di Marian nga Real-i
14:26:45
Inter kërkon Di Marian nga Real-i
Inter kërkon Di Marian nga Real-i
  • Foto nga AlbaniaBet

    Angel di Maria


Reklama Vodafon
INTER – 13 Shkurt 2013   Real Madrid është i gatshëm të heqë dorë nga argjentinasi Angel di Maria gjatë merkatos së verës dhe sipas asaj që raportojnë mediat e huaja një ndër klubet më të interesuara për ish futbollistin e Benfikës është edhe Inter. Argjentinasi ka dështuar të tregojë formë që kur nënshkroi vazhdimin e kontratës vitin e kaluar dhe nuk bën pjesë në planet e trajnerit JoseMourinho. PSG dhe Manchester United e ndjekin prej kohësh situatën e tij gjatë këtij sezoni, por burime nga Italia thonë se lojtari është duke u vëzhguar edhe nga Interi. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 249 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]