Main » 2013 » Shkurt » 16 » Drogba debuton me Super Gol (VIDEO)
09:47:50
Drogba debuton me Super Gol (VIDEO)
Drogba debuton me Super Gol (VIDEO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Didier Drogba


Reklama Vodafon
GALLATASARY – 16 Shkurt 2013   Didier Drogba beri debutimin e tij me Galatasaray ne Turkish Super Lig kunder skuadres Akhisar Belediye. Ai u fut ne loje ne minuten e 62-te dhe rezultati i ndeshjes ishte ende 0-0. Drogba ndryshoi rezultatin ne favor te Galatasaray-t vetem 5 minuta mbasi hyri ne loje. Goli i tij ka ardhur nga nje kercim akrobatik per te gjuajtur me koke topin ne porte. Ky i fundit ka marre nje trajektore interesante, dhe ka shmangur portierin pikerisht per kendin qe mori. Galatasaray fitoi 2-1 fale golave te Drogba dhe Wesley Sneijder ne minuten e 70’. Drogba eshte kthyer perseri ne Europe. /(e.s) albaniabet/


Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 321 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]