Main » 2013 » Shkurt » 5 » Diego Laxalt dhe Pablo Carrizo te Interi
10:18:47
Diego Laxalt dhe Pablo Carrizo te Interi
Diego Laxalt dhe Pablo Carrizo te Interi
  • Foto nga AlbaniaBet

    Diego Laxalt


Reklama Vodafon
Inter – 05 Shkurt 2013   Sot Inter ka bërë të tijit Diego Laxalt dhe Pablo Carrizo. Mesfushori i Defensor Sporting Montevideo do të vijë në Milano në korrik, kohë kur merr edhe pasaportën ekstrakomuniare, ndërsa ish portieri i Lazios do të bashkohet me skuadrën pasi disa ditësh pasi sapo është bërë baba. Por pavarësisht të ardhmes së Andrea Stramaccionit, e cila është ende në dyshim, presidenti Massimo Moratti dhe tekniku ka përpiluar listën për Interin e së ardhmes. Përveç Campagnaros dhe Andreollit dhe marrjes së Paulinhos në verë, Interështë në kërkim të një sulmuesi. Sipas "TuttoSport", Dzeko Damiao dhe Icardi janë emrat që pëlqehen nga zikaltrit. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 304 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]