Main » 2013 » Shkurt » 9 » Bookmakersat anglezë: Koeficentet per te dashuren e re te Ballotelli (FOTO)
09:56:08
Bookmakersat anglezë: Koeficentet per te dashuren e re te Ballotelli (FOTO)
Bookmakersat anglezë: Koeficentet per te dashuren e re te Ballotelli (FOTO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Noemi Letizia


Reklama Vodafon
Milan – 09 Shkurt 2013   Mario Balotelli është gjithmonë një inspirim i madh për agjensitë e basteve në Angli, të cilët vitin e shkuar arrestimin e tij e kuotonin me koeficentin 5.00. Por me transferimin e tij në Itali ka ndryshuar edhe tema ebasteve. Bookmakersat anglezë tashmë pyesin se kush do të jetë e dashura e re e Mario Balotellit. Në listë janë 7 emra të njohurtë modelingut dhe televizionit në Itali duke filluar nga Aida Yespica e për të përfunduar me emra të tjerë të njohur si? Alessia Marcuzzi apo Noemi Letizia. Në kuotime është e përfshirë edhe e bija e Silvio Berlusconit, Barbara, e njohur për lidhjen me Alexandre Pato, por kjo e fundit ka edhe koeficientin më të lartë. /(e.s) albaniabet/

     

Category: SERIA A | Views: 361 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]