Main » Video » Video

Futbollisti që "vret" që në sekondat e para (VIDEO)

00:01:34
Views: 1 Added by: albaniabet albaniabet 
Entry description:

Sulmuesi i skuadrës së Erdevisie hollandeze Roda JC Kerkrade, Sanharib Malki është bërë i famshëm për golat e tij shumë të shpejtë. Sulmuesi sirian ka shënuar për të tretën herë këtë edicion të kampioantit hollandez të futbollit në minutën e parë të ndeshjes.

Në ndeshjen mes Rodas dhe AZAlkmaar, Malki realizoj pas disa sekondave.

Këto statistika janë sirena alarmi për kundërshtarët e Roda-s nëse nuk duan që të ndëshkohen që në sekondat e para.

Language: Русский
Video runtime: 00:01:34
Author: ucoztv
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]