Main » Online Games » Action & Arcade

New Star Soccer Trials

Show the coach that you have what it takes to be a football superstar! Kick the soccer balls into the cones and onto the targets. Use fewer balls for a better score.
Rating: 0.0/0
Counters: 277/57
Total comments: 2
2  
Nuk e di se cilit artikull i rseerohfeh ne CNN sepse vete nuk para lexoj shume shtyp te huaj, keshtu qe po se pate bezdi ver linkun e artikullit ne koment.Duke qene se nuk jam shume i informuar per kete artikull nuk mund te te jap nje pergjigje te plote. Gjithsesi mesa kam degjuar para pak kohesh u tha se shkencetaret e universitetit te Kalifornise ne mos gaboj kishin vertetuar qe teoria se Toka merr fund me 21 Dhjetor 2012 eshte e gabuar. Te gjitha mediat e quajten atehere kete u shty fundi i botes .Tani ne lidhje me ate qe permende ti per artikullin e CNN. Nqs NASA i referohet shperthimeve qe ndodhin ne brendesi te njollave diellore atehere nuk besoj se ka per te qene dhe kaq problem sepse ne brendesi te njollave diellore ka gjithnje shperthime, here te medha e here me te vogla.

1  
fggggggggggdddddddd

Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]