Main » 2013 » Janar » 17 » Zanetti: Kupa, prioritet për Interin
11:44:25
Zanetti: Kupa, prioritet për Interin
Zanetti: Kupa, prioritet për Interin
  • Foto nga AlbaniaBet

    Javier Zanetti


Reklama Vodafon
Interit – 17 Janar 2013   Kapiteni i Interit, Javier Zanetti, është i ngazëllyer me fitoren dramatike në Kupën e Italisë ndaj Bolognas. Zanetti thotë se mënyra e fitores 3-2 tregon se sa e rëndësishme është kjo garë për Interin. "Ishte një fitore e merituar. Veçanërisht nëse merrni parasysh se rikthimi i tyre filloi pas një fauli të dyshimtë të Alvaro Pereiras në Alessandro Diamantin…”. "Por Coppa Italia është vërtet shumë e rëndësishme për ne. Gjithmonë ka qenë, ne kemi treguar këtë vite më parë kur filluam ta fitojmë dhe e treguam sërish kundër Bolognas”, ka thënë argjentinasi. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 178 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]