Main » 2013 » Janar » 11 » Totti: Te Roma deri 40 vjeç
16:00:45
Totti: Te Roma deri 40 vjeç
Totti: Te Roma deri 40 vjeç
  • Foto nga AlbaniaBet

    Ekipi I Romes duke fesuar


Reklama Vodafon
Romë – 11/1/13   Në shtëpinë e Romës mendohet për rinovimin e kontratës së kapitenit, Francesco Totti. Drejtuesit amerikanë kanë kuptuar se marka "Totti" shet, sidomos jashtë vendit dhe turneu në Shtetet e Bashkuara ishte një shembull i dukshëm. Për këtë ekziston dëshira përrinovimin e kontratës, e cila do t’i lejonte Tottit të luante deri në moshën 40-vjeçare. Sigurisht angazhimi do të jetë i madh, por kjo nuk përbën problem për ata që janë martuar me ngjyrat e Romës./(e.o) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 200 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]