Main » 2013 » Janar » 6 » Rocchi: Dua të shpaguaj besimin e Interit
11:33:30
Rocchi: Dua të shpaguaj besimin e Interit
Rocchi: Dua të shpaguaj besimin e Interit
  • Foto nga AlbaniaBet

    Tomasso Rocchi


Per vetem 150 Euro/muaj
Inter – 6/1/13   Sulmuesi i Interit, Tomasso Rocchi, ka deklaruar se ai do të shpaguajë besimin e Andrea Stramaccionit dhe do të japë më të mirën për Nerazzurët. "Shpresoj që të shpaguaj besimin e të gjithëve treguar për mua. Unë i jam bashkuar një klubi të madh dhe më është dhënë pritje fantastike nga një grup i mrekullueshëm njerëzish”. "Jam aq i motivuar për të luajtur futboll. Jam falënderues Interit që besoi në mua dhe jam i uritur për t’i bërë krenar ata që besuan në mua. Unë mund të ndërroj mendjen e tifozëve vetëm me paraqitje të mira në fushë”, ka thënë Rocchi. . /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 199 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]