Main » 2013 » Janar » 17 » Ribashkohet çifti Van Der Vaart
12:10:06
Ribashkohet çifti Van Der Vaart
Ribashkohet çifti Van Der Vaart
  • Foto nga AlbaniaBet

    Rafael Van Der Vaart dhe Sylvie


Reklama Vodafon
Gossip – 17 Janar 2013   Sqarohet gjithçka midis Rafael Van Der Vaart dhe të shoqes Sylvie. Pas grindjes së fundvitit dhe lajmërimit për divorc, gruaja e fantazistit të Hamburgut ka deklaruar se dëshiron ta riprovojë me të shoqin: "E dua ende shumë Rafaelin, prandaj do ta provojmë sërish". çifti i martuar prej 7 vjetësh, ka një fëmijë dhe do të kthehen të jetojnë bashkë në një apartament të ri në Hamburg. Menjëherë pas grindjes në fund të 2012-s, Van Der Vaart ishte munduar të kërkonte ndjesë, teksa u shpreh: "Ishte gjithçka shumë e ulët nga ana ime. Jam një idiot dhe më vjen keq për atë që ndodhi. Nuk duhet të ndodhte fare". Fjalët e tij duhet se s'kanë shkuar në vesh të shurdhët. /(e.s) albaniabet/


Category: GOSSIP | Views: 209 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]