Main » 2013 » Janar » 6 » Lazio nuk e mohon transferin e Lampard
11:38:08
Lazio nuk e mohon transferin e Lampard
Lazio nuk e mohon transferin e Lampard
  • Foto nga AlbaniaBet

    Frank Lampard


Per vetem 150 Euro/muaj
Lazio – 6/1/13   Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka mbetur i qetë për synimet e klubit të tij në afatin kalimtar, duke mos mohuar transferimin e Frank Lampard. "Unë nuk them asgjë, por në përgjithësi e arrijmë atë që duam. Ne besojmë se kemi skuadër që mund të mposhtë secilin ekip, por nëse ne do të kemi mundësi për të rritur cilësinë e ekipit, atëherë nuk do të themi jo”. "Sidoqoftë, ekipi tashmë është strukturë e baraspeshuar dhe transferimi i Lampard do të na forconte. Sidoqoftë, kur të ketë dicka të re do të dëgjoni nga unë dhe jo nga mediat”, është shprehur Lotito. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 192 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]