Main » 2013 » Janar » 16 » Lampard: Chelsea kane rene. Standardet nuk jane si me pare
13:50:54
Lampard: Chelsea kane rene. Standardet nuk jane si me pare
Lampard: Chelsea kane rene. Standardet nuk jane si me pare
  • Foto nga AlbaniaBet

    Frank Lampard


Reklama Vodafon
Chelsea – 16 Janar 2013   Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, mendon se standardet e klubit kane rene dhe ata nuk duhet ta lejojne nje gje te tille. Lampard mendon se Blute nuk duhet te lejojne ne bien me poshte se vendi i dyte ne tabele, pasi ata mund te mesohen me kete. "Ky eshte vendi ku klubi duhet te jete. E urrej idene e renies se standardeve. Ne kemi qene atje nje kohe te gjate duke u perpjekur ta fitojme ligen... me pas vjen nje vit i keq. Ne momentin kur ju lejoni standardet te bien aq shume, atehere ju mesoheni me ate. Andaj ka nje deshire dhe vendosmeri ne mesin e lojtareve dhe stafit, nga skuadra dhe klubi ta mbaje poziten ku duam te jemi”, ka thene Lampard. /(e.s) albaniabet/


Category: PREMIER LIGA | Views: 171 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]