Main » 2013 » Janar » 11 » Ferguson, luan dopio shanc për Chelsea-n
16:05:55
Ferguson, luan dopio shanc për Chelsea-n
Ferguson, luan dopio shanc për Chelsea-n
  • Foto nga AlbaniaBet

    Frank Lampard dhe Ashley Cole


Reklama Vodafon
Chelsea – 11/1/2013   Nuk është vetëm Frank Lampard në planet e Sir Alex Ferguson. Sipas asaj që raporton "Sun", Manchetser United dëshiron edhe mbrojtësin 32-vjeçar Ashley Cole, i cili ashtu si edhe mesfushori janë të destinuar të braktisin Chelsean në fund të këtij sezoni. Për të dy futbollistët e "Bluve" të Londrës trajneri i "Djajve të Kuq", Sir Alex Ferguson është gati t'iu ofrojë nga një kontratë 1-vjeçare, çka tregon besim të madh për dy lojtarë që i kanë kaluar të 30-at. Për Cole interesohen edhe klube të tjera ku në pole-position është PSG, ndërsa për Lampard përveç Kinës dhe SHBA-ve, intersohen edhe tre klube të Serie A: Inter, Lazio dhe Fiorentina./(e.s) albaniabet/


Category: PREMIER LIGA | Views: 207 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]