Main » 2013 » Janar » 17 » De Boer: Guardiola jo të njëjtin sukses si me Barçën
12:02:09
De Boer: Guardiola jo të njëjtin sukses si me Barçën
De Boer: Guardiola jo të njëjtin sukses si me Barçën
  • Foto nga AlbaniaBet

    Frank de Boer


Reklama Vodafon
Ajax – 17 Janar 2013   Trajneri i Ajax, Frank de Boer foli për nënshkrimin e Pep Guardiolës me Bayern Mynih, duke vendosur në pikëpyetje nëse katalanasi do të ketë të njëjtin sukses me bavarezët ashtu siç pati me Barcelonën. "Ai pati lojtarë shumë të mirë tek Barcelona, por ai tregoi ne aftësitë e tij. Dhe te Bayern do të bëjë të njëjtën gjë. Nuk mund ta dish nëse do të ketë të njëjtin sukses si me Barcelonën apo nëse do të fitoj aq shumë trofe, por do të shikoni se do te ketë një ekip të Guardiolës vitin tjetër e cila do të luajë për të fituar Champions League” deklaroi tekniku për "BBC Sport”. /(e.s) albaniabet/


Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 173 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]