Main » 2013 » Janar » 11 » "Çmendet" Chelsea, Super-oferta për Guardion
15:44:17
"Çmendet" Chelsea, Super-oferta për Guardion
"Çmendet" Chelsea, Super-oferta për Guardion
  • Foto nga AlbaniaBet

    Pep Guardiola


Reklama Vodafon
Chelsea – 11/1/13   Chelsea nuk dorëzohet, dhe ndoshta nuk ka për ta bërë kurrë diçka të tillë kur bëhet fjalë për Pep Guardiolan. Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "Daily Express", Roman Abramovich është gati ti ofrojë ish trajnerit të Barcelonës një kontratë 3-vjeçare nga e cila fiton 18 milionë sterlina në sezon, pra me pak fjalë për 3 vjet "Blutë" i ofrojnë Guardiolas 54 milionë sterlina ose afërsisht 70 milionë euro. Me këtë pagë Pep Guardiola do të kalonte pagën e Sir Alex Ferguson, i cili për momentin është trajneri më i paguar me 7,6 milionë sterlina në vit. Ende nuk ka asnjë reagim nga pala e teknikut katalanas por përballë një oferte të tillë vështirë të rrish pasiv. /(e.s) albaniabet/


Category: PREMIER LIGA | Views: 191 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]