Main » 2013 » Janar » 16 » Beckham dëshiron të kthehet prapë në Milano
13:25:35
Beckham dëshiron të kthehet prapë në Milano
Beckham dëshiron të kthehet prapë në Milano
  • Foto nga AlbaniaBet

    David Beckham


Reklama Vodafon
Milan – 16 Janar 2013   Duket diçka si vështirë e arritur, por rikthimi i David Beckham në Milano është opsion i mundur. Ylli anglez pas largimit nga LA Galaxy ende nuk e ka gjetur skuadrën e re por që po insiston ta bëjë atë. Rikthimi në Milan mund të jetë një nga dëshirat e tij. Milanit po i mungon një mesfushor me përvoj e pasime si Beckham, çka edhe e ka hapur mundësinë e rikthimit të tij. Jeta dhe familja janë mundësitë që Beckham të nisë bisedimet me Milanin. Victoria dhe fëmijët e tij e pëlqejnë shumë qytetin e modës, ndërsa edhe vetë anglëzi thuhet se do të kishte dëshituar të përfundoj karrierën në Milan. E tëra mbetet në skuadrën e Milanit që sipas disa zërave nëse do ti bënte një ofertë yllit anglez, ajo do të pranohej dhe se Milani do të "zgjidhte” problemet në mesfushë. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 195 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]