Main » 2013 » Janar » 11 » Babai i Cavanit: Reali, perfekt për të
15:48:50
Babai i Cavanit: Reali, perfekt për të
Babai i Cavanit: Reali, perfekt për të
  • Foto nga AlbaniaBet

    EdinsonCavani


Reklama Vodafon
Real Madrid – 11/1/13   Luis Cavani, babai i sulmuesit uruguajan të Napolit, EdinsonCavani ka dhënë një deklaratë për "Marca Tv", e cila po bën xhiron e botës. "Reali është skuadra perfekte për tim bir". Më pas babai i "El Matador" vijoi: "Po presim kalimin në një klub të madh për Edinson si: Real Madrid, Barcelona dhe ndonjë top klub i Premier League-s". Por për Real Madrid Luis Cavanikishte një simpati shumë të madhe duke parë edhe tipin e lojës që i përshtatet më shumë sulmuesit tëNapolit. "Reali krijon të paktën 10 raste për gol në ndeshje, është perfekte për të", deklaroi babai i Edinson Cavanit. Fjalë që nuk i pëlqejnë tifozëve napolitanë por për momentin ajnë vetëm opinione dhe asgjë më tepër. /(e.o) albaniabet/


Category: LA LIGA | Views: 210 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]